Connect with us

Аналітика та новини

«Навічно в Росії!» Окупанти цинічно відповіли Зеленському на повернення Криму

Без рубрики

«Навічно в Росії!» Окупанти цинічно відповіли Зеленському на повернення Криму

Член комітету Ради Федерації з міжнародних справ і кримський політик Сергій Цеков заявив, що вкрадений півострів Крим «навічно увійшов до складу Росії».

Так він відреагував на слова новообраного президента України Володимира Зеленського. Цинічну заяву Цеков зробив в інтерв’ю пропагандистському ресурсу RT.

Окупант назвав повернення Криму «нездійсненним сценарієм». «Потрібно зрозуміти його (Зеленського. — Ред.), він не може сказати, що Крим навічно увійшов до складу Росії, а це об’єктивно, це всы прекрасно розуміють», — наголосив Цеков.

«Крим — це не тільки батьківщина кримських татар. Це батьківщина всіх тих, хто проживає в Криму. Взагалі, кримський народ формувався тисячоліттями, Крим — це рання християнська земля. Він дуже погано знає історію», — заявив він.

Раніше, в річницю депортації кримських татар, Володимир Зеленський написав у своєму Facebook, що Україна зможе звільнити півострів від окупації. «Я вірю, що ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації. І яким довго не буде шлях до повернення Криму, ми пройдемо його разом з Киримли», — додав окупант.

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top