Connect with us

Аналітика та новини

«Народний фронт» вийшов з коаліції: Зеленський не зможе розпустити Раду

Без рубрики

«Народний фронт» вийшов з коаліції: Зеленський не зможе розпустити Раду

Фракція партії «Народний фронт» проголосувала за вихід з коаліції. Рада фракції одноголосно підтримав це рішення вранці 17 травня, повідомляє LB.ua

Після цього голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак офіційно оголосив про вихід з коаліції.

«Ми заявляємо про вихід з діючої коаліції, припинення її діяльності з 17 травня 2019 року і про ініціативу формування нової коаліції з новою порядком денним», — сказав він з трибуни Верховної Ради.

«Фракція Народного фронту заявляє: коаліція, сформована в 2014 році і діяла до сьогоднішнього дня, виконала свої завдання. За п’ять років цей парламент, два уряди і українська влада в цілому провела змін більше, ніж за два попередні десятиліття », — заявив Бурбак.

Після виходу НФ з коаліції у парламенту буде один місяць, щоб сформувати нову більшість. Навіть якщо нова коаліція не буде створена, новообраний президент Володимир Зеленський не зможе розпустити парламент достроково, так як це не можна зробити менш ніж за півроку до виборів.

Після засідання фракції депутат Ігор Лапін повідомив, що юридичні підстави для виходу з коаліції з’являться після заяви спікера з трибуни парламенту.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top