Connect with us

Народ повстане: Волкер зробив попередження Зеленському

Війна

Народ повстане: Волкер зробив попередження Зеленському

У тому випадку, якщо переможець президентських виборів Володимир Зеленський поступиться Сходом України Кремлю, щоб таким чином закінчити війну, він налаштує весь народ проти себе.

Таку думку в інтерв’ю угорському виданню Valasz Online висловив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

«Це змінило б ставлення людей дуже швидко. Зеленський, по суті, у своїй передвиборчій кампанії сказав протилежне. Він заявив, що буде наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України, і він підтримує процес, який вже йде до цього», – пояснив Волкер.

На його думку, найкращим варіантом вирішення конфлікту є направлення на Донбас миротворців ООН. Крім того, Волкер закликав продовжувати розвивати економічні, політичні реформи, реформи сектору безпеки і стійкість України як країни.

«Ми сподіваємося, що ефективний процес припинення війни на Сході можливий, що Росія може забезпечити мир, але зробить це Росія, чи ні, все одно потрібно допомагати Україні стати успішною і стійкою країною», – додав він.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top