Connect with us

На росТБ оголосили українську мову головною загрозою для українців

Без рубрики

На росТБ оголосили українську мову головною загрозою для українців

Кремлівська пропаганда оголосила, що прийнятий в Україні закон про державну мову «позбавив майбутнього» українську молодь. Тим часом, жителі окупованого Криму знову безуспішно покликали на допомогу президента РФ Володимира Путіна.

Про це та багато іншого читайте в «Порєбрік News» (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов вибухнув образами на адресу українського журналіста Андрія Метлева і заявив, що росіяни після смерті потраплять до раю. Його розлютила фраза опонента на підтримку ідей Майдану.

«Я навіть не буду говорити про порушення прав мовних елементарних мільйонів людей, про порушення міжнародних зобов’язань і угод, які Україна на себе взяла! Вони навіть не розуміють, яку вони підлість для свого ж майбутнього покоління зробили! Уявіть: діти закінчують дитячий сад, школу, виші і ніколи ніде не вчать свою рідну мову! Говорити нею вони вміють, але писати ні. Українську вони в побуті не використовують – в результаті вони не знають жодної мови. Вони не розуміють, що підривають власні освіту, культуру, майбутнє покоління!» – вибухнув фейками рупор Кремля.

Речник МЗС Росії Марія Захарова вирішила похвалитися тим, що на переговорах міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова і генсека Ради Європи Турбьєрна Ягланда російський прапор був більшим за європейський.

Через свій пост у соцмережах Захарова стала об’єктом для насмішок інтернет-користувачів – їй порадили порівняти не розмір прапорів, а рівень життя в Росії і ЄС.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top