Connect with us

Аналітика та новини

На росТБ оголосили українську мову головною загрозою для українців

Без рубрики

На росТБ оголосили українську мову головною загрозою для українців

Кремлівська пропаганда оголосила, що прийнятий в Україні закон про державну мову «позбавив майбутнього» українську молодь. Тим часом, жителі окупованого Криму знову безуспішно покликали на допомогу президента РФ Володимира Путіна.

Про це та багато іншого читайте в «Порєбрік News» (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов вибухнув образами на адресу українського журналіста Андрія Метлева і заявив, що росіяни після смерті потраплять до раю. Його розлютила фраза опонента на підтримку ідей Майдану.

«Я навіть не буду говорити про порушення прав мовних елементарних мільйонів людей, про порушення міжнародних зобов’язань і угод, які Україна на себе взяла! Вони навіть не розуміють, яку вони підлість для свого ж майбутнього покоління зробили! Уявіть: діти закінчують дитячий сад, школу, виші і ніколи ніде не вчать свою рідну мову! Говорити нею вони вміють, але писати ні. Українську вони в побуті не використовують – в результаті вони не знають жодної мови. Вони не розуміють, що підривають власні освіту, культуру, майбутнє покоління!» – вибухнув фейками рупор Кремля.

Речник МЗС Росії Марія Захарова вирішила похвалитися тим, що на переговорах міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова і генсека Ради Європи Турбьєрна Ягланда російський прапор був більшим за європейський.

Через свій пост у соцмережах Захарова стала об’єктом для насмішок інтернет-користувачів – їй порадили порівняти не розмір прапорів, а рівень життя в Росії і ЄС.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top