Connect with us

«Майдануті, до побачення»: екс-заступник голови «Нафтогазу» обурив українців фото з виборів

Без рубрики

«Майдануті, до побачення»: екс-заступник голови «Нафтогазу» обурив українців фото з виборів

Екс-заступник голови НАК «Нафтогаз України» Олександр Кацуба, який відомий причетністю до великої корупційної справи, висловився про учасників подій на Майдані часів Революції Гідності.

Він опублікував у Facebook фото з виборчої дільниці, де він опускає заповнений бюлетень, із підписом «Майдануті, до побачення».

Провокаційне фото викликало хвилю обурення в мережі. Зокрема, на знімок відреагував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Георгій Тука."Майдануті, до побачення": екс-заступник голови "Нафтогазу" обурив українців фото з виборів

«Є така сім’я. Кацуби. Депутати, члени-многочлени, бізнесмени. Там і «Нафтогаз», і «Чорноморнафтогаз», і інше різне. У 2014 році сімейний бізнес-проект взяли за певне місце», – написав він, зазначивши, що навряд чи регулярні звинувачення Кацуби в масштабних розкраданнях із бюджету можна назвати «політичними переслідуваннями».

Як розповів Тука, зараз Кацуба, який вийшов на свободу в 2017 році, працює викладачем у київському університеті.

«Цікаво і те, що зараз ця молода людина сіє «добре і вічне» як викладач! Що ж воно там сіє, це створіння?» – обурився Тука, до якого приєдналися й інші користувачі.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top