Connect with us

Луценко старий новий прокурор? В Зеленського дали відповідь

Без рубрики

Луценко старий новий прокурор? В Зеленського дали відповідь

Як стало ЗМІ, генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся із новообраним президентом Володимиром Зеленським. Про це розповів радник Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «112 Україна», пише «Діалог.UA».

Генпрокурор не розкривав деталей зустрічі із Зеленським. Нагадаємо, що розмова двох чиновників тривала більше двох годин. Завісу таємничості в ефірі «112» відкрив Разумков. Радник розвіяв припущення того, що Луценко збереже свою посаду при новому президентові.

За словами Разумкова, темою розмови була передача справ. Цим самим Зеленський дав зрозуміти, що не збереже Луценка в якості генерального прокурора.

Зустріч Зеленського і Луценка відбулася в суботу вечором.

Нагадаємо, що раніше Коломойський поділився інформацією хто, на його думку, повинен очолити ряд ключових відомств.

Ігор Коломойський впевнений, що реформа МВС одна з найбільш вдалих. «Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков цілком гідно показав себе при президенті Порошенко.» Слід зазначити, що навіть представники команди ЗЕ раніше заявляли про те, що Аваков залишиться при посаді, принаймні, до виборів в Раду.

Так само позитивно Коломойський відноситься і до Луценка на посаді глави ГПУ. Однак зазначає, що відповідне рішення має прийняти сам новообраний президент.

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top