Connect with us

«Крим – це Україна»: Помпео нагадав Лаврову за анексію

Без рубрики

«Крим – це Україна»: Помпео нагадав Лаврову за анексію

Державний секретар США Майк Помпео провів зустріч із главою МЗС Росії Сергієм Лавровим. Зустріч відбулася 14 травня в Сочі, передає «24 канал» із посиланням на «Голос Америки».

Одним із основних питань, які розглядались на зустрічі було і українське питання. Помпео продемонстрував російському колезі, що США залишаються вірними своїм принципам. Сполучені штати не признають анексію Криму, захоплення українських моряків і підтримку бойовиків на Сході.

Лавров був також наполегливим і продовжив озвучувати абсурдну позицію Росії про громадянську війну в Україні.

Тим не менше, Помпео наголосив, що США горові співпрацювати з РФ по ключових питаннях. Серед них – нерозповсюдження ядерної зброї, боротьба з тероризмом. Американський політик підкреслив, що є сфери, де інтереси Росії і США співпадають. Він закликав Росію розвивати взаєморозуміння в цих ключових напрямках.

Помпео прямо заявив, що США не послаблять санкційний тиск, Україна не відновить контроль над Кримом. Росія, на думку держсекретаря, може піти на зустріч новій владі України. Це могло б зсунути відносини із сусідом з мертвої точки. Почати, наприклад, Росія може із звільнення українських моряків. Наступний крок – врегулювання конфлікту на Донбасі.

Відзначимо, що Майк Помпео не є прихильником будівництва «Північного потоку – 2». США намагалися вплинути на своїх союзників Німеччину і інших країн ЄС припинити будівництво газопроводу. На жаль, це поки не дало позитивних результатів.

Нагадаємо, що газопровід «Північний потік-2» незабаром зіткнеться із потужними американськими санкціями.

Мова йде про законопроект, підготовлений у комітеті із іноземних справ американського Сенату. Авторами, в даному випадку, виступили представники республіканської і демократичної партій.

Під обмеження підпадає керівництво компаній, які володіють суднами, що прокладають газопровід. Також санкції будуть стосуватися і самих суден. Передбачається, що керівникам компаній будуть відмовляти у наданні віз.

Крім того, обмеження будуть застосовуватись і до компаній, які надають фінансову підтримку фірмам-будівельникам. Будь-яка фінансова, технічна і страхова підтримка будівництва автоматично підпадає під санкції.

 

Читать
Читай ще...
1 Comment

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top