Connect with us

Країна покарає: Захід попередив Зеленського про головну помилку

Політика

Країна покарає: Захід попередив Зеленського про головну помилку

У разі обрання Володимира Зеленського на посаду президента, йому необхідно буде врахувати обізнаність суспільства щодо його тривалої співпраці з Ігорем Коломойським і утриматися від призначення на державні посади осіб, пов’язаних з олігархом.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» повідомив асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, фахівець з тематики Росії і України Джеймс Шерр.

Експерт зазначив, що будь-яке призначення Зеленського на користь Коломойського, буде трактуватися громадськістю як зрада, і реакція на такі рішення не змусить себе чекати.

«Зеленському треба буде розуміти, що країна буде нещадно карати за зраду. Якщо він покаже, що насправді є інструментом Ігоря Коломойського, і почне призначати на посади його людей, це буде мати дуже серйозні наслідки не тільки для нього самого, а й, на мою думку, для України», — зазначив Шерр.

Він висловив надію, що сам кандидат в президенти України усвідомлює такого роду ризики.

«Зеленський, як ми знаємо, комік, але він не клоун — він розумна людина. І, сподіваюся, він досить неупереджений для того, щоб добре розуміти ці ризики», — додав він.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top