Connect with us

Коломойського звинуватили у підготовці вбивства і написали заяву до правоохоронців

Без рубрики

Коломойського звинуватили у підготовці вбивства і написали заяву до правоохоронців

У правоохоронні органи України написали заяву на бізнесмена Ігоря Коломойського після його інтерв’ю, де олігарх назвав «аферистами» і пообіцяв «вивести на світло боже» громадян США Ігор Фрумана і Лева Парнаса. Вони – клієнти Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа.

Фруман та Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого скоєння Коломойським «злочину проти життя», повідомляє «Радіо Свобода«.

«У зв’язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства», – мовиться в заяві від імені Парнаса та Фрумана, яку надала їхня адвокатка Аліна Самарець.

Відповідні заяви скеровані генпрокуророві Юрієві Луценку, міністрові внутрішніх справ Арсенові Авакову та голові Державного бюро розслідувань Романові Трубі. У відомствах підтвердили, що отримали ці заяви.

«Це все брехня, що ми якісь аферисти, що ми в когось гроші просимо або те, що в нас начебто – кримінальні справи в Америці», – сказав у коментарі виданню Парнас.

Чому він нам пред’явив такі погрози, такі небезпечні заяви, я не можу пояснити, ми самі у шоці. Ми боїмося за наше життя. Тому ми і написали заяви. Все, що ми робимо – це рекомендація наших захисників. Головний адвокат – це Руді Джуліані,– додав Парнас.

 

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top