Connect with us

Коломойський запропонував українцям «угоду» з ПриватБанку

Без рубрики

Коломойський запропонував українцям «угоду» з ПриватБанку

Олігарх Ігор Коломойський пропонує державі як компромісний варіант в суперечці по справі про ПриватБанку повернути йому до 24% акцій банку, щоб не довелося скасовувати його націоналізацію. Про це він сказав в інтерв’ю Економічній правді.

Бізнесмен визнав, що повна відміна націоналізації Привату загрожує колапсом не тільки самому банку, але і всієї банківської системи, оскільки в такому випадку держава забере з фінустанови 150 млрд грн докапіталізованих грошей і визнає його банкрутом.

«Я розумію, що якщо буде визнано, що це було незаконно, вся ця перевірка, зміна нормативів. Так як відновити «статус кво»? Потрібно відновити мій капітал в цьому банку. У мене там є 50-60 млрд грн, але вони не в мене в кишені, вони в банку », — сказав Коломойський.

«Якщо держава внесло 150-160 млрд грн і їх можна забрати, то є варіант: зарахувати мені мої 50 млрд грн, у вас там 160 млрд, дайте мені на них мої акції. Будемо вважати, що загальний капітал 200-210 мільярдів. Віддайте мені мої 22-24% акцій і розійдемося », — додав він.

Відзначимо, раніше бізнесмен вимагав за націоналізацію ПриватБанку компенсацію від держави в 2 млрд доларів.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top