Connect with us

Аналітика та новини

Коломойський назвав ім’я нового прем’єра при Зеленському: карти розкриті

Без рубрики

Коломойський назвав ім’я нового прем’єра при Зеленському: карти розкриті

Новий прем’єр-міністр міг би збалансувати політичні сили в Україні

Про це в інтерв’ю виданню РБК-Україна розповів олігарх Ігор Коломойський.

За словами Коломойського, чинний глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков потенційно міг би очолити уряд.

Зокрема, олігарх, який зараз живе в Ізраїлі, прогнозуючи майбутнє глави МВС Авакова, не виключив, що він може стати прем’єр-міністром.

“Може, чому ні. Він може бути як компроміс між багатьма, навіть не йдучи на парламентські вибори”, – пояснив свою точку зору Коломойський.

Він також стверджує, що в майбутню Раду можуть потрапити “Слуга Народу”, “Батьківщина”, політичні сили Анатолія Гриценка та Олега Ляшка, а також деякі вихідці з “Опозиційного блоку”.

“А коли вся ця історія відбудеться, то має бути коаліція, правильно? Аваков буде, напевно тією людиною, яка зможе збалансувати. Мінімум залишиться міністром внутрішніх справ, мінімум”, – резюмував Коломойський у спілкуванні з журналістами.

Раніше ми повідомляли про те, хто може стати прем’єр-міністром під час першого президентського терміну Володимира Зеленського. На думку ряду експертів, після закінчення формування парламентської більшості «під Зеленського» посада буде відведена Валерію Хорошковському.

«Після закінчення формування парламентської більшості «під Зеленського» ця посада буде відведена Валерію Хорошковському, який разом з Ігорем Коломойським, є одним з бенефіціарів команди. Саме Хорошковському Зеленський може бути зобов’язаний за частину команди», – говорить джерело.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top