Connect with us

Аналітика та новини

Кандидат від «Слуги народу» Олександр Куницький подав до ЦВК підроблені документи

Без рубрики

Кандидат від «Слуги народу» Олександр Куницький подав до ЦВК підроблені документи

Колишній кандидат в нардепи від партії «Слуга народу» Олександр Куницький, який балотувався по 169-му мажоритарному округу в Харкові, підробив подані до Центрвиборчкому документи.

Про це повідомив позафракційний народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про кілька наказів, які вказують на тривалу відсутність Олександра Куницького через відрядженя в Угорщину і Румунію. Вони мали підтвердити безперервне перебування кандидата в Україні протягом останніх п’яти років, оскільки це є обов’язковою умовою для допуску до виборів.

Але, за словами Денисенка, документи є фіктивними, оскільки дата створення файлів, датованим 2015 роком — 25 червня 2019-го.

Денисенко повідомив, що, що документи створені адвокатом Олександра Куницького Тарасом Гуменюком.

«Представляю до Вашої уваги отримані докази цинічної підробки паном Куницьким та його довіреною особою Олексієм Курцевим документів. Тим самим, який причетний до різні студентів у Харкові у 2015 році.

Зокрема, надаю листування між Куницьким та Курцевим, з якого ми бачимо підготовку фіктивних наказів, які б допомогли проросійському агенту потрапити до ВР. До адвокатів Олександра Перемежка та Тараса Гуменюка, які мають відношення до даної справи і які готували ці документи, будуть окремі питання, які в тому числі, будуть розглядатися правоохоронними органами та Кваліфікаційною комісією адвокатури.

Як ми бачимо, 25 червня, ОЗУ у складі Куницького-Курцева та нечистих на руку адвокатів (red check mark) готували накази(red check mark), датовані 2015 роком і які б пояснювали де перебував пан Куницький понад 180 днів, які так необхідні для того, щоб лишитися кандидатом у депутати», — написав Денисенко.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top