Connect with us

«Грошей не буде»: Європейський Союз призупинив видачу фінансової допомоги Україні

Без рубрики

«Грошей не буде»: Європейський Союз призупинив видачу фінансової допомоги Україні

Згідно заяв Х’юга Мінгареллі, Європейський Союз призупинить видачу фінансової допомоги Україні. Про це глава Представництва ЄС в Україні заявив на конференції EU: Future Simple or Future Indefinite. Передає «OBOZREVATEL» із посиланням на «Лівий берег».

За словами Мінгареллі, ЄС тратить колосальні суми на підтримку реформ в Україні. Відповідно, європейські партнери зацікавлені у найефективнішому використанні коштів.

В Європі прийшли висновку, що більша частина виділених грошей взагалі не використовується. Наразі є інформація що Україна не використала близько 8 млрд. євро.

Тому, перш ніж виділяти наступну суму, ЄС дочекається ефективного використання вказаних коштів.

Зазначимо, що Всесвітній банк спрогнозував зменшення росту економіки України з 2,9% на 2,7% в 2019. Однак, більш глобальний зберігає прогноз на рівні 3,4% в 2020 році.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко на конференції Східного партнерства в Брюсселі 14 травня ініціював посилення співпраці з Євросоюзом.

Під час Конференції високого рівня для лідерів країн Східного партнерства підкреслив, що наша країна виступає за розширення співпраці з Європейським Союзом.

«Ми вважаємо, що має бути запроваджений новий принцип» більше за більше «. Якщо ти проводиш більше реформ, ти можеш розраховувати на краще співробітництво з Європейським Союзом», — сказав Петро Порошенко.

 

Читать
Читай ще...
3 комментария

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top