Connect with us

Аналітика та новини

«Готуються до геноциду»: Цимбалюк пояснив, навіщо Росія скликала Радбез ООН через мову

Без рубрики

«Готуються до геноциду»: Цимбалюк пояснив, навіщо Росія скликала Радбез ООН через мову

Рішення Росії скликати Раду безпеки ООН через закон про українську мову — це перший крок до підготовки геноциду українців, який агресор вже випробував на Донбасі та у Криму.

Таку думку висловив український журналіст Роман Цимбалюк у щотижневому стрімі на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Наші сусіди збирають Радбез ООН з приводу ухвалення і підписання в Україні закону про українську мову. Як вам такий варіант? Ви взагалі відчуваєте вагу і цінність української мови і нас як нащадків великих укрів? Постійний член Радбезу вважає, що це питання треба обговорити — українська мова загрожує міжнародній стабільності і миру. Так виходить? Нічого собі заявочки!» — обурився він.

«Насправді ці товариші хочуть спробувати обґрунтувати або трішечки потренуватися на тему, як брехати і не червоніти про те, що вони зробили з Україною: захопили Крим і Донбас — іншого шляху не було. Мовляв, у нас змушують всіх розмовляти винятково українською і взагалі диктатура у нас! Тим самим Росія, Кремль, Москва вкотре намагаються зробити фінт вухами. Тобто всіх російськомовних вони автоматично включають до проросійського населення. Що є не просто помилкою, а першим кроком до геноциду. Ось приблизно те, що зараз коїться на окупованих територіях», — додав Цимбалюк.

Як приклад він навів шлях українських захисників, багато з яких, незважаючи на свою російськомовність, захищають Україну від окупантів не гірше, ніж їхні побратими, які розмовляють українською мовою.

«І якщо ми розглядаємо ситуацію з точки зору російських амбіцій, просування їх далі вглиб України призведе до того, що вони зараз зробили на Донбасі і в Криму. Люди з проукраїнськими поглядами будуть змушені тікати від підвалів», — підсумував Цимбалюк.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top