Connect with us

Глава «Слуги народу» розповів про роль Коломойського

Без рубрики

Глава «Слуги народу» розповів про роль Коломойського

Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков спростував звинувачення у співпраці і залежності від олігарха Ігоря Коломойського.

В інтерв’ю «Стране» Разумков заявив, що Коломойський не має жодного відношення до політичної сили і не впливає на її рішення. Він наголосив, що олігарх може висловлювати будь-яку свою думку, проте в партії є своя позиція щодо будь-яких питань.

«Коломойський зараз не зробив нічого такого, що сильно шкодить політиці країни. У нас із ним розходилися думки з приводу дефолту, коли він говорив, що це добре, але це його суб’єктивна думка. Я бачу це по-іншому. Коломойський не є членом партії «Слуга народу», – сказав Разумков.

Разумков заявив, що жодного разу не спілкувався з Коломойським і припустив, що олігарх може підтримувати відносини хіба що з співробітниками «Кварталу 95», але не з «Слугою народу».

«Українські олігархи завжди жили дещо в інших умовах. Думаю, що при президенті Зеленському вони будуть відчувати себе інакше. Олігархи більше не будуть впливати на парламент», – заявив він.

Раніше Коломойський викликав ажіотаж заявою про необхідність дефолту в Україні, через що президенту Володимиру Зеленському довелося відреагувати на побоювання і прояснити ситуацію.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top