Connect with us

Георгій Тука про затримання Гримчака: «Мені боляче від того, що кількарічну чесну і самовіддану працю цілого колективу Міністерства…»

Політика

Георгій Тука про затримання Гримчака: «Мені боляче від того, що кількарічну чесну і самовіддану працю цілого колективу Міністерства…»

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що у Юрія Гримчака немає помічників, а затримана з ним особа не є співробітником Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Про це Тука написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Глупо було б з мого боку стверджувати, що ті події, які зараз відбуваються навколо мого колеги Юрія Гримчака, мене залишили байдужим…

Надто принциповим для мене особисто і для мого Міністра – мати чисті руки! Ми дійсно багато часу витратили на те, аби мінімізувати будь-які корупційні ризики в нашому Міністерстві. І ми дійсно пишаємось цим!

І раптом…

Розумію, «елєкторат» не бажає розбиратись, він бажає «крові».

Бачили вже і акваріуми, і банки з баксами, і гелікоптери з податківцями, і плєд, і наручники в залі ВРУ і на засіданні Уряду…
Не бачили лише вироків з термінами…

Я не адвокат Юрія Гримчака. Разом з тим – я не суддя, аби виносити вирок.

Відповідаючи багаторазово на запитання «а як там з вбивством Ендрю?», казав: досить часто між «знати» і «мати докази для суду», лежить прірва!..

Це може не знати «електорат». Це може не знати матюкливе створіння з «гнізда Коломойського» дуб…ський.
Але, цього не можуть не знати ФАХІВЦІ!

Я щиро не розумію: навіщо робити чергову «гучну заяву» з затриманням на хабарі чиновника і миттєво скакати на граблях?! Ну, хто вас тягне за язик?!!

Проведіть ФАХОВО всі необхідні дії, оформіть всі документи, зафіксуйте всі факти і, вже потім – шоу!

«Помічник» – не помічник.

«Затримання в будинку Гримчака» відбувалось в супермаркеті «ФУРШЕТ».

Жінка, яка була присутня при цьому, взагалі висловлює сумнів що до наявності продемонстрованих коштів…
Якщо Юрій винен – він має відповідати без жодного сумніву!

Але, чи не вийде, в черговий раз, що, виключно на підставі поспішних нефахових дій, ця справа завершиться черговим «пшиком»?..

Так, мені боляче від того, що кількарічну чесну і самовіддану працю цілого колективу Міністерства, недолугі і примітивні громадяни будуть ототожнювати з ЙМОВІРНИМИ (!!!) незаконними і ганебними діями мого колеги! Підкреслюю – ймовірними!!!

За часи перебування у владі, я вже чув і про те, що я «віджав» ресторани в Северодонецьку, і про те, що я «кришую» повій та контрабанду… Цікаве співпадіння: розповсюджував цей бруд «чесний журналіст» з каналу «1+1» Сергій Іванов. І, за дивним збігом обставин, через два дні після мого повернення в Київ, саме папа цього журналіста з‘явився в Северодонецьку і почав вирішувати питання «кадрової політики» в Обладміністрації.

Чув і маячню від «активістів» про «весь світ виділив мільярди на дитло доя переселенців, які ви розікрали». Після ознайомлення з документами – запитання: «А чому ж не дають гроші на житло?»…

Матюкливому дебілу Дуб…ському не дано Богом здібності зрозуміти, що «заличити кошти» і «освоїти кошти» – абсолютно різні речі. От, лише сьонодні показав фото відремонтованої лікарні в Первомайську.

Ну, не в здатен зрозуміти «блогер», що це – кошти Світового Банку, а не Міністерства. Що затвердження Проекту, виділення коштів і подальший супровід здійснює Світовий Банк, а не Міністерство. Не здатне зрозуміти це створіння, що за такої СИСТЕМИ працівники нашого Міністерства просто не мають можливості будь-яким чином долучитись до «розпилу бюджету». Не може воно збагнути, що такої системи ми дотримуємось свідомо саме для того, аби уникати спокуси!
Хочу вірити в те, що на брифінгу представники правоохоронних органів повідомлять, що ті дії, в яких ПІДОЗРЮЮТЬ Юрія Гримчака не мають нічого спільного з роботою Міністерства і з командою Міністерства вцілому!” – пише Тука.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top