Connect with us

Аналітика та новини

Генпрокурор Луценко прокоментував затримання Гримчака

Політика

Генпрокурор Луценко прокоментував затримання Гримчака

Раніше Гримчак був помічником Юрія Луценка як народного депутата
Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував затримання на хабарі заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) Юрія Гримчака та його помічника. Про це Луценко написав у Facebook.

“Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол. мого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака. Соромно за нього. Але це наочно показує, що в ГПУ – закон один для всіх”, – написав Луценко.

Згодом Луценко додав, що Гримчак та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень.

Відзначимо, що Юрій Гримчак є давнім соратником Юрія Луценка – колишній помічник його як народного депутата, заступник по партії “Народна самооборона”. Гримчак був народним депутатом 6-го скликання від “Нашої України – Народної самооборони”.

Раніше сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор.

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ та Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top