Connect with us

До бойовиків на Донбас їздив син Януковича та чинний народний депутат, – ЗМІ

Війна

До бойовиків на Донбас їздив син Януковича та чинний народний депутат, – ЗМІ

Син екс-президента України Олександр Янукович, відомий як Саша «Стоматолог», навідувався на окупований Донбас до проросійських бойовиків. Це підтвердили самі донецькі окупанти і повідомили, що візит Януковича відбувся зі схвалення двох окупаційних «міністерств».

«Віддають йому в управління (володіння, тимчасове користування) енергетичний сектор. Зуївку, зокрема. Вугільну сферу не віддають, комусь потрібніша, поки не віддають», – мовиться у повідомленні на Telegram-каналі «Народна правда – Донбас».

Олександр Янукович Саша Стоматолог Донбас боовики

Водночас на Telegram-каналі «Донецький Абориген» розповіли ще про кількох цікавих гостей, які останнім часом відвідували окупований Донецьк. Так, у місті зараз перебуває чинний народний депутат України від «Опозиційного блоку» Юхим Звягільський. Його візит до окупантів узгоджений особисто з ватажком бойовиків Донецька Денисом Пушиліним.

З «офіційним» візитом до окупантів заїжджав і екс-міністр доходів і зборів часів президентства Януковича Олександр Клименко. В огляді території його супроводжував особисто мер окупованої Горлівки Іван Приходько. Нагадаємо, що проти Клименка в Україні відкрита справа про державну зраду.

«Об’єднує їх усіх одне. Вони поводяться вільно і впевнено. Отримують гарантії від «нашої» влади, будують плани, ділять стратегічні напрямки і починають заробляти «, – пишуть на Telegram-каналі.

Юхим Звягільський Донбас окупанти бойовики Клименко

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top