Connect with us

До 2023 року: Порошенко виступив зі зверненням до Зеленського. Відео

Без рубрики

До 2023 року: Порошенко виступив зі зверненням до Зеленського. Відео

Президент України Петро Порошенко закликав майбутнього главу держави Володимира Зеленського створити до 2023 року всі умови для подачі заявки на вступ до ЄС.

З такою заявою він виступив в суботу, 18 травня, коли в Україні відзначають День Європи. Порошенко наголосив на необхідності тісної співпраці з Заходом і тиску на Росію.

«По-перше, бережіть довіру і солідарність Європейського союзу до України. Це надбання є дуже високою цінністю. По-друге зміцнюйте проукраїнську міжнародну солідарність світу. Міжнародну коаліцію в світі на підтримку України, яка протистоїть російській агресії. Та коаліція підтримує українські реформи. По-третє, посилюйте санкційний тиск на Російську Федерацію, яка має звільнити українську землю, яка має забезпечити відновлення Українського суверенітету над окупованими територіями і забезпечити територіальну цілісність Української держави, забезпечити повернення Криму. По-четверте, продовжуйте і эффективно втілюйте у життя угоду про асоціацію, закріплюйте угоду про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС», — сказав він.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top