Connect with us

Данилюк: рішення судів по ПриватБанку вигідні Порошенку

Світ

Данилюк: рішення судів по ПриватБанку вигідні Порошенку

Рішення українських судів, які можуть скасувати націоналізацію ПриватБанку, вигідні не тільки екс-власникам банку Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, а й чинному президенту Петру Порошенко. Про це на конференції Concorde Capital заявив радник обраного президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк.

Про це пиша liga.net.

«На жаль, так співпало: інтереси Коломойського зрозумілі, але ці рішення збігаються і з інтересами Порошенко — він може отримати потужний базис для критики нового президента і його команди», — сказав екс-міністр фінансів.

За його словами, рішення судів по ПриватБанку свідчать про те, що новій владі потрібно почати свої реформи з змін в судовій системі.

«Весь цей час нас намагалися запевнити, що ці зміни є, але це не так. Висновок один — перше, що потрібно зробити — це судова реформа. Її потрібно робити швидко і не боятися «, — зазначив Данилюк.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва ухвалив два рішення на користь колишнього акціонера Приватбанку Ігоря Коломойського: визнав недійсним договір купівлі-продажу державою акцій банку і визнав незаконним рішення НБУ, яким було визначено перелік пов’язаних з ПриватБанком осіб. Печерський районний суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистого поручительства Коломойського по кредитах рефінансування ПриватБанку.

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top