Connect with us

Аналітика та новини

ЦВК скасувала реєстрацію скандального кандидата Олександра Куницького

Без рубрики

ЦВК скасувала реєстрацію скандального кандидата Олександра Куницького

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидату від партії «Слуга народу» Олександру Куницькому, який відомий тим, що має громадянство Ізраїлю.

Про це повідомляє кореспондент «Прямого» з ЦВК.

У комісію надійшла скарга кандидата в депутати по округу 169 Олега Петриченко, в якій він просив встановити порушення Куницьким вимог виборчого закону.

Комісія констатувала, що Куницьким не дотримано вимог Конституції України та закону про проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення виборів народних депутатів.

«За інформацією про перетин державного кордону України, наданої Державною прикордонною службою України листом від 26 червня 2019 року, протягом останніх п’яти перед днем позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дня (з 15 березня 2015 по 5 грудня 2015 року)», — зазначається в повідомленні.

Комісія не прийняла до уваги доводи Куницького, що він був відсутній в Україні в зв’язку з перебуванням в службові відрядження. При цьому Куницький не надав доказів на підтвердження своїх трудових відносин.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top