Connect with us

Аналітика та новини

Цимбалюк розніс Медведчука і Ко за візит у Москву

Без рубрики

Цимбалюк розніс Медведчука і Ко за візит у Москву

Дорікаючи колишній владі України «антиросійською істерією», скандальний кум президента Росії Віктор Медведчук повинен пам’ятати про те, хто насправді був ініціатором війни на Донбасі.

З емоційним зверненням до одіозного політика звернувся український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Крім того, він пригадав одному з лідерів «Опозиційної платформи – За життя» про те, як насправді виглядає істерія, метою якої є виправдання війни проти суверенної держави і переділ її території.

«Я розумію, що у нас прийнято все валити на «попердників». Однак давайте розберемося – це що, Порошенко відправив танки в Ростовську область? Або все-таки Путін у Донецьку та Луганську? І давайте знову-таки згадаємо 2014 рік: чим вони тут марили? «Новоросією», «Харків – наш», «Одеса – наш», «Київ – наш». До речі, Жириновський досі марить. І в тій ситуації, по суті, у нас не було вибору, окрім як оборонятися. А зараз ці товариші розповідають про «партію війни»! Я так розумію, це вони приїхали до «голубів миру»?!» – обурився Цимбалюк.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top