Connect with us

Цимбалюк розгромив спіч Путіна про «вигадану» Україну

Блоги

Цимбалюк розгромив спіч Путіна про «вигадану» Україну

Журналіст Роман Цимбалюк яскраво пройшовся по імперській промові президента Росії Володимира Путіна, в якій він по суті назвав Україну історичною вигадкою.

Українець навів йому беззаперечні факти, які доводять, що в певні періоди Росія взагалі не була присутня як держава на політичній мапі світу. Розвінчування фейків Путіна Цимбалюк влаштував у своєму відеоблозі на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Заявляти про те, що України не було, можна, але тоді я хочу сказати, що Росія теж була не завжди. Якщо ми згадаємо про те, коли відбулося божевільне єднання — 1654 рік — це у нас що було? Була Україна Богдана Хмельницького і Московія? Це що виходить — що не було ніякої Росії? Ну, логіка однакова», — зазначив українець.

«Дивно — якщо всі були росіянами, то чому ж тоді Катерина ІІ у 1775 році наказала знищити Запорізьку Січ? Якщо ми говоримо про релігію, тоді центр православ’я на момент цього єднання, так би мовити, я говорю про Переяславську раду, перебував у Києві. Ну, і найголовніше — мова. Якщо мова була однаковою, то чому після 1654 року Російська імперія ухвалювала мало не кожні 10 років рішення, які забороняють використовувати українську мову? Щось знову тут не клеїться», — нагадав главі країни-агресора Цимбалюк.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top