Connect with us

Андрій Садовий: «Якщо президентом стане Зеленський, то найбільш високою є вірогідність блокування всіх проукраїнських процесів»

Політика

Андрій Садовий: «Якщо президентом стане Зеленський, то найбільш високою є вірогідність блокування всіх проукраїнських процесів»

Міський голова Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий переконаний, що Закон про українську мову вже не встигнуть ухвалити до другого туру виборів. Про це пише Захід.нет.

Наразі Верховна Рада зупинилася на 1758-й правці.

Наступний тиждень не є пленарним. Найближча дата продовження розгляду – 23 квітня, тобто перший тиждень після виборів.

Садовий каже, що з високою часткою вірогідності мовний закон взагалі не буде прийнятий.

«Ми розуміємо, що після другого туру виборів розпочнеться так званий «післявиборчий процес», який стане надзвичайно турбулентним», – зазначає міський очільник Львова.

На його думку, наразі ще є можливість навіть після другого туру мобілізуватися всім фракціям, які підтримали ухвалення, а це БПП, Народний фронт, Самопоміч, Батьківщина, РПЛ, позафракційні депутати, та ухвалити мовний закон.

«Вірю, що все ж це станеться. Не опускаємо руки. Однак, якщо президентом стане Зеленський, то найбільш високою є вірогідність блокування всіх проукраїнських процесів, зважаючи на заяви членів команди Зеленського – Разумкова та Харєбіна.», – підкреслив Андрій Садовий.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top