Connect with us

Аналітика та новини

«Або стати частиною Росії, або…»: Портников передбачив Україні фатальне випробування

Без рубрики

«Або стати частиною Росії, або…»: Портников передбачив Україні фатальне випробування

Росія мріє про те, що вся територія України знову увійде до складу її імперії. Тому розраховувати на швидке закінчення війни на Донбасі не варто – вона може затягнутися навіть на десятиліття.

Таку думку озвучив український журналіст, публіцист Віталій Портников у ефірі «5 каналу» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Він зазначив, що остання заява президента Росії Володимира Путіна про те, що відновлення відносин із Україною неминуче, підтверджує криваві плани Кремля.

«Під тіснішими відносинами Росії та України мається на увазі інкорпорація українських територій до складу російської держави: або Російської Федерації, або тієї держави, яка виникне на її ґрунті і включатиме в себе території РФ, України, Білорусі, можливо, частини Казахстану», – припустив журналіст.

Такі апетити агресора, на його думку, не дають підстав вірити у швидке згасання війни на Донбасі. Отже, її свідком можуть стати ще кілька поколінь українців.

З огляду на це, наголошує він, українцям слід виховувати своїх дітей і, можливо, навіть онуків готовими до чинення опору окупантам.

«Україна – це сьогодні фортеця. Неважливо, за якого президента ви голосуєте, бо ви – солдати цього опору. Або ви берете валізу, якщо не хочете бути учасниками цієї боротьби, і виїжджаєте з цієї воюючої країни, щоб ніколи в неї не повертатися (або повернутися в неї тоді, коли інші переможуть)», – сказав журналіст.

Говорячи про це, він порадив Україні брати приклад із Грузії, де люди не змирилися з тим, що представник країни-окупанта нахабно сів у крісло спікера парламенту на Міжпарламентській асамблеї православ’я, і вийшли на масові протести.

Підсумовуючи, Портников додав, що в нелегкій боротьбі проти Росії в українців буде всього два вибори – здатися їй або чинити опір, чекаючи, поки вона не відступить від своїх імперських амбіцій.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top