Connect with us

4 речі, в які потрібно припинити вірити прямо зараз

Різне

4 речі, в які потрібно припинити вірити прямо зараз

Життя в повітряному замку з єдинорогом під рукою часом більш ймовірна фантазія, ніж надії на те, що ВІН все-таки візьме тебе в дружини. Ми не любительки нагнітати або поранити чиїсь ніжні почуття, анітрохи. Просто краще відразу зізнатися собі: деякі речі настільки абсурдні, що краще й не намагатися вірити них.

 

4 речі, в які потрібно припинити вірити прямо зараз

  1. Принца на білому коні/гелендвагені/-білому покривалі січня — не існує

Казки, на яких ми з тобою виросли, провокували виникнення ілюзії того, що ти будеш готова віддати свій голос в обмін на ноги, щоб піти за своїм принцом на край світу. На ділі ж, голос краще тримати при собі, а на принців дивитися трохи об’єктивніше. Навряд чи він буде їздити по всьому місту, щоб знайти тебе за розміром ноги. Дай бог, щоб вирішив підписатися в інстаграмі.

  1. Підвищення не може обрушитися так само раптово, як курс долара після виборів

Працювати потрібно з самовіддачею і завзяттям (якщо хочеш досягти великих успіхів) або не мітити в крісло генерального директора взагалі. На жаль, всі вакансії по «chill and doing nothing» вже розібрали всі інші. А ось на тебе припала важка доля працівника року. Трудись!

  1. Оксана, Марина та Наташа (стрункі, красиві і успішні подружки) — (звісно ж) звичайні профурсетки

Слатшеймінг (осуд дівчат за їх зайву сексуальність або за те, що у них є секс), як правило, популярний серед жінок більше, ніж серед чоловіків. Це сумно, адже не всім нам: а) вдається домогтися того ж, чого домоглися ці дівчата (хоча вихідні дані однакові); б) доводиться зізнаватися собі в тому, що ми гірші, ніж інші.

Спробуй не сприймати людину тільки за його розповідями або фотографіями в соцмережах і не вір тому, що бути кимось іншим — це просте завдання.

  1. У вас з ним все точно складеться. Просто через час.

Ми часто витрачаємо час на когось, кому в принципі ні ми, ні цей самий час, ні відносини не потрібні. Віримо в те, що через якийсь невизначений проміжок часу все владнається і ВІН зрозуміє, що втратив діамант. Але цього, як правило, теж не відбувається. Якщо обставини заважають вам будувати відносини — значить один з вас просто не хоче цього, все просто.

Читать
Читай ще...
Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top