Connect with us

Аналітика та новини

22 тисячі ветеранів тільки в Києві: Зеленський отримав попередження про третій Майдан

Політика

22 тисячі ветеранів тільки в Києві: Зеленський отримав попередження про третій Майдан

Якщо системні помилки з боку президента Володимира Зеленського та його команди будуть накопичуватися, в Україні може відбутися «новий вибух революції».

Таке застереження в ефірі ObozTV зробив ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай. На його думку, якщо «третій Майдан» трапиться, то він буде «швидким і агресивним».

Гай зазначив, що зараз спостерігається певний «реванш» після Революції Гідності.

«Повертаються« регіонали », люди, які брали участь в ганебних домовленостях Януковича з Кремлем, які виступали проти європейської інтеграції України», — пояснив він.

«І я бачу, що накопичуються системні помилки з боку вищого політичного керівництва країни. Ми бачили виступ в Конституційному суді. Заяви, які однозначно сприймаються суспільством як негативні. Я думаю, якщо такі системні помилки будуть накопичуватися, ми можемо отримати новий вибух революції», — не виключив ветеран АТО.

За його словами, виникнення протесту можливо в разі здачі національних інтересів України та ведення проросійської політики.

Гай звернув увагу, що тільки в Києві проживає близько 22 тисяч учасників бойових дій. Тому протест, вважає він, може бути «дуже швидкий і дуже агресивний».

«Але я б не хотів, щоб це відбулося. Я б хотів, щоб Україна, як європейська країна, наближалася до миру і злагоди. Але на умовах України, а не на умовах капітуляції», — підкреслив волонтер.

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top