Connect with us

«1+1» знову заповнив «день тиші» проектами Зеленського

Політика

«1+1» знову заповнив «день тиші» проектами Зеленського

20 квітня, в «день тиші» перед другим туром виборів президента, на телеканалі «1+1» заплановано шоу та фільм за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також проекти очолюваної ним студії «Квартал 95».

Про це свідчить телепрограма на сайті телеканалу.

 

Так, о 16:35 планується показ шоу «Вечірній квартал», о 18:30 – шоу «Розсміши коміка. Діти», о 20:15 – Чистоnews, 20:25 – знову «Вечірній квартал».

О 22:20 планується показ комедії «Я, ти, він, вона», в якій Зеленський виступає режисером та виконавцем головної чоловічої ролі.

Як відомо, телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону «Про вибори президента України», передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії — суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку». Також зазначається, що агітація може вестися «в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України».

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top