Connect with us

«Тиск продовжується»: ​Україна розширила санкції проти Росії

Політика

«Тиск продовжується»: ​Україна розширила санкції проти Росії

Україна в черговий раз ввела торгові обмеження та санкції проти Росії. Київ заборонив ввезення ряду товарів і встановивши нові жорсткі мита і квоти на товари з ворожої держави.

Про це пише apostrophe.ua.

Важливе рішення було прийнято під час засідання Кабміна від 15 травня.

Як повідомляє прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна розширить заборону на ввезення з РФ автівок, мінеральних добрив, різної промислової продукції, та ін.

Крім цього наша держава планує ввести мита на деякі російські товари. Також Україна планує встановити нові квоти на їх ввезення.

Під відповідну заборону потраплять товари з Російської Федерації на суму в $ 510 млн в рік.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла законопроект про функціонування української мови як  державної. Спікер ВР Андрій Парубій підписав закон, який російські пропагандисти називали дискримінаційним відносно російської мови.

Народний депутат Микола Княжицький розповів як зміниться після цього життя народних обранців. Зокрема, нардеп розповів, що законом вводиться новий орган – спеціальна комісія. Представники комісії повинні слідкувати за функціонування закону. Також треба застосовувати санкції проти Росії у разі його порушення.

 

Коментувати

Підписуйся

Loading...

Свіже

Популярне

To Top